Certifikát #bezigelitky

Staňte se součástí projektu #bezigelitky a vytvořte spolu s námi lepší svět bez zbytečného plastového odpadu. Zapojit se mohou všechny obchody a firmy, které svým zákazníkům běžně nabízí odnosové tašky.  Pro získání certifikátu je důležité přestat používat, prodávat nebo nabízet igelitky a nahradit je ekologickou alternativou.  Následně s námi jako certifikační autoritou podepíšete prohlášení, že budete používat pouze tašky z materiálů šetrných k přírodě. Poté vám udělíme certifikát #bezigelitky, o který v případě porušení vašeho prohlášení můžete přijít. 

PROČ ZÍSKAT CERTIFIKÁT?

Certifikát #bezigelitky dodá vašemu obchodu nebo firmě lepší image. Zaujme zákazníka a zároveň vás odliší od konkurence.

Můžete si ho vystavit na své stránky, vylepit v obchodu ve formě samolepky nebo rovnou vytisknout na své tašky. Poskytneme vám k tomu vše potřebné: grafické podklady i podporu. Spolu se členstvím získáte také pravidelný zpravodaj, ve kterém vás budeme informovat o možnostech a trendech v oblasti ekologických tašek.

Pouze ekologické tašky

Nabízet můžete pouze papírové, látkové či 100% rozložitelné tašky.

Igelitkám vstup zakázán

Zákazník si u vás nemůže vzít ani koupit tašky z PE
a podobných materiálů.

Podmínky získání certifikátu

Podmínkou pro získání certifikátu je používat a nabízet v rámci vašeho obchodu nebo firmy výhradně ekologické odnosové tašky z papíru, látky nebo ze 100% rozložitelného materiálu. Stejně tak můžete poskytovat tašky pro mnohonásobné použití.

Certifikát mohou získat ale i firmy, které nenabízí žádné odnosové tašky, a motivují tak své zákazníky, aby si přinesli vlastní ekologickou tašku. Firmám, které používají igelitové tašky z polyethylenu (PE) nebo jiných neekologických materiálů, certifikát bohužel udělit nemůžeme. 

Získejte certifikát #bezigelitky

Kontaktujte nás e-mailem a prozraďte, jaké odnosové tašky nabízíte svým zákazníkům. Následně s vámi probereme podmínky pro získání certifikátu, dohodneme se na případných změnách a společně podepíšeme prohlášení.

VÝHODY ekologických tašek

Šetrnost k přírodě

Vaše firma bude šetrnější k rostlinám a zvířatům.
'

Nižší ekologická stopa

Díky ekologickým taškám
vznikne méně odpadu.

Lepší image firmy

Ekologické tašky působí na zákazníky lepším dojmem.

Odlišení od konkurence

Ekologické odnosové tašky zajistí, že si vás zákazníci zapamatují.

Požádat o získání certifikátu

Kontaktujte nás a požádejte o získání certifikátu. Poradíme vám, jak ve vaší firmě nebo prodejně přejít z igelitových tašek na ekologické, a blíže vám představíme celý projekt.