V létě jsme měli možnost sponzorovat sportovní akci, kde bylo cílem vybrat peníze na asistenční péči. Rádi jsme darovali tašky s potiskem a podpořili tak tuto akci.

 

Akce proběhla na začátku srpna ve Sport centru Radonice. Nádherné sportoviště na okraji Prahy s báječnými lidmi se srdcem tam, kde má být. Cílem akce bylo vybrat peníze pro klienty Nadačního fondu Pečovatel, abychom za ně mohli zaplatit faktury za terénní asistenční péči. Zúčastněných bylo celkem 90 lidí. Celý den se nesl ve sportovním duchu.

Při registraci si sportovní dvojice vybrala náhodně z kartiček klienta, pro kterého budou soutěžit. Sportovci měli zdarma k dispozici 200 kusů nanuků Mrož, cca 60 kg ovoce, pitný režim, jogurty a proudem teklo také šampaňské.

Sportovní akce se také zúčastnil herec Miroslav Hrabě a fotbalista Zdeněk Šenkeřík, kteří jsou patrony klientů Nadačního fondu. Během dopoledne se prodávaly lístky do tomboly a na závěr dne při vyhlášení vítězů se losovalo o poslední tři nejhodnotnější ceny.

Sportovci si v taškách odnesli čokoládové mysli, čaje, klíčenky, gumídky, tužky a bločky, čistící prostředky na skvrny a voňavé vzorky krémíčků.

Jsme moc a moc a moc rádi a stejně tak moc DĚKUJEME všem označeným v tomto příspěvku a zúčastněným. První ročník Radonického víceboje byl fantastický a počasí nám také přálo, vypeklo nás jenom na chviličku, ale to nám vůbec nevadilo.

Pro klienty Pečovatele jsme tak všichni dohromady zajistili neskutečných 97 921 Kč = 753 asistenčních hodin!!!!!!

Doufám, že se Vám náš příběh líbil

DĚKUJEME VÁM!

Monika Hlinková

www.pecovatel.cz

Pomáhejme společně potřebným lidem platit asistenční péči

 

 

Mrkněte dále na:

 

 

…a stahujte naší první e-knihu:

Jak se zbavit igelitek jednou provždy

Zajímá vás, v čem si odnést nákup z obchodu, když ne v igelitové tašce? Nebo jaký mají vůbec plasty vliv na naše zdraví a jak omezit jejich spotřebu? Na vše vám dáme odpověď v našem novém e-booku.

 

Budeme rádi za vaše postřehy, co se děje v „Eko světě“.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s ekologickým smýšlením, povyprávějte nám o vašich Eko krocích. Pište níže. Čekáme na to!

Odměňte nás odběrem na Facebook stránkách a sledujte tak projekt Bez igelitky!

#BEZIGELITKY